ESKİ FATURA BORÇ SORGULAMA

ESKİ FATURA BORÇ SORGULAMA

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü tarafından sürdürülen işlemler sayesinde Erzurum ilindeki su ve kanalizasyon ihtiyaçlarının giderilmesi sağlanmaktadır. Kısaca ESKİ olarak tanımlanan bu kurum sayesinde kişilerin su aboneliği açtırması, abonelik kapattırma ya da diğer konularda işlem yapabilmesi oldukça kolay.

ESKİ Web Sitesi Giriş

Kişilerin özellikle resmi internet sitesi üzerinden yapacağı işlemler sayesinde ihtiyaçlarını kolay bir şekilde karşılanmasına sağlanıyor. Bu açıdan dilediğiniz zaman sizlerle online olarak yapacağınız tercihler sayesinde internet üzerinden gerekli olan desteği alabilirsiniz. ESKİ internet sitesi üzerinden yapılacak farklı işlemlerle ESKİ fatura sorgulama ve kredi kartıyla fatura ödeme olarak ayrılan iki hizmetten yararlanmak mümkün.

ESKİ Kredi Kartı İle Borç Ödeme

Kişilerin ihtiyaçlarına yönelik yapacakları seçimler ile kolay bir şekilde internet sitesi üzerinden bilgi alabilmesi sağlanmaktadır. Kredi kartıyla borç ödeme işlemlerini yapmak isteyen kişilerin ilgili seçim sonrasında  ekranda yer alan formu doldurması gerekiyor. Fatura sorgulama için abone numarasından ekranda yer alacak forma girmeniz de kolay bir şekilde güncel fatura borcunu öğrenebilirsiniz. Borç çıkarıldıktan sonra ise ödeme adımlarla geçiş yaparak kolay bir şekilde ödeme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Bu bakımdan kişilerin ESKİ üzerinden yapacağı işlemlerde herhangi bir sorun yaşamadan su faturaları ile ilgili gerekli işlemleri yaparak ihtiyaçlarını karşılaması ücretsiz bir şekilde sağlanabiliyor. Türkiye’nin en önemli bölgelerinden birisi olan Erzurum’da böyle bir imkanın sunulması kişilerin kurumları gitmesine gerek kalmadan internet üzerinden borç sorgulaması mümkün.

ESKİ Su Tüketimi Takip

Sizlerde su tüketimi takip etmek için resmi internet sitesi üzerinden destek alabilirsiniz. Faturasını kaybeden kişilerin ne kadar borcu olduğu öğrenebilmesi ya da faturasını öğrenmesi adına internet sitesine giriş yapması yeterli olacak. Sunulan imkanlar dahilinde siz de her zaman ihtiyaçlarınızı internet sitesinde giderebileceğiniz gibi güvenli bir şekilde sunulan bu hizmetlerde yararlanabilirsiniz. Fatura borç sorgulama ya da fatura borç ödeme işlemlerinde kişilerin ek bir ücret ödemenize gerek olmadığından dolayı istenildiği zaman internet sitesi aracılığıyla sorgulamalar gerçekleştirilebilir. Yapılabilecek işlemlerde kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda her zaman destek alabilmesi mümkün olduğundan dolayı su faturalarında hemen internet sitesi üzerinden sorgulama yapmak kişilerin kolay bir şekilde bilgi almasını sağlayacaktır.
Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

sorgula.gen.tr 2016 hakları saklıdır.Sitemizin devlet kurumlarıyla herhangi bir alakası olmadığı gibi sizinle paylaştığımız yazılar tamamen bilgilendirici ve yönlendirici içeriklerden oluşmaktadır.T.C Devletinin vergi işlemlerinin yapıldığı resmi internet sitesi www.gib.gov.tr sitesidir.