HSBC ADVANTAGE MÜŞTERİ HİZMETLERİ

HSBC ADVANTAGE MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Türkiye’de ekibi tarafından sunulan hizmetlerden en çok tercih edileni HSBC Advantage kredi kartı olmaktadır.  HSBC Advantage kredi kartı sunduğu farklı özellikleri ve avantajları sayesinde özellikle ödemelerde büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Tek çekim ödeme ya da taksitli alışverişlerin desteklenmesi kişilerin HSBC Advantage kart ile alışverişlerini daha kolay bir şekilde yapmasını sağlamaktadır.

HSBC Advantage Kart Başvurusu

Kişilerin HSBC Advantage kart sahibi olabilmesi adına pek çok farklı başvuru kanalı bulunur. İsteyen kişiler resmi internet sitesi üzerinden isteyen kişiler HSBC Advantage müşteri hizmetleri aracılığıyla isteyen kişiler de bankalara müracaat ederek başvuru gerçekleştirebilir. Bankalara yapılacak başvuruların ardından gerekli tüm destekler kişilere sağlanacak ve kredi kartı kısa süre içerisinde posta yoluyla kişilere ulaştırılacaktır. Bu hizmetlerden yararlanmak adına sizler de belirtilen başvuru kanalları üzerinden kolay bir şekilde başvurunuzu iletebilir ve kartınıza sahip olabilirsiniz.

HSBC Destek

Banka tarafından sağlanacak bu imkanlar sonrasında da yine her zaman destek alınabilmesi mümkündür. HSBC  banka müşteri hizmetleri için kişilerin 0850 211 0 111 numaralı telefon araması gerekir. Bu telefon üzerinden yapılacak görüşmeler ile birlikte herhangi bir sorun yaşamadan kişilerin destek alabilmesi mümkündür.  Özellikle kayıp çalıntı kart gibi durumlarda kişilerin hemen telefon ile arama yaparak kartlarını alışverişe kapatılmasını sağlaması gerekir. Bu açıdan internet bankacılığı ya da müşteri hizmetleri telefon numarasını öğrenilmesi ve acil durumlarda hemen bu telefon numarası üzerinden gerekli olan desteğin sağlanması gerekmektedir. Müşteri hizmetleriyle yapacağınız görüşmelerde herhangi bir ek ücret alınmaz. Bu bakımdan sadece HSBC Advantage müşteri hizmetleri için değil HSBC tarafından sunulan diğer bankacılık hizmetleri için de telefon numarasını arayabilirsiniz.

Müşteri Desteği

Görüşmeler sonrasında sizlere gerekli olan tüm destekler sunulacağından dolayı herhangi bir sorun yaşamanız söz konusu olmayacaktır. Kartların kolay bir şekilde teslim edilecek olması da bu konuda herkesi tarafından sunulan en önemli avantajlardan bir  tanesidir. Herhangi bir konuda bilgi almak istiyorsanız http://www.advantage.com.tr/kesfet/klasik.asp  adresini kullanabilirsiniz.  Bu adres üzerinden kart ve diğer hizmet detayları aktarılacaktır.
Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

sorgula.gen.tr 2016 hakları saklıdır.Sitemizin devlet kurumlarıyla herhangi bir alakası olmadığı gibi sizinle paylaştığımız yazılar tamamen bilgilendirici ve yönlendirici içeriklerden oluşmaktadır.T.C Devletinin vergi işlemlerinin yapıldığı resmi internet sitesi www.gib.gov.tr sitesidir.