KAMİL KOÇ SEFER SORGULAMA

KAMİL KOÇ SEFER SORGULAMA

Ülkemizde en çok talep alan ve sefer düzenleyen yolcu taşıma firmalarından olan Kamil Koç, geniş sefer ağı ile birlikte herkese hitap etmeyi başarmaktadır. Ege, Marmara, Akdeniz, iç Anadolu ve Karadeniz Bölgesine kadar uzanan seferleri ile birlikte ülkenin bu bölgelerinden ulaşımı çok kolay hale getiren Kamil Koç turizm, özellikle sık seferleri sayesinde işleri kolay hale getirmektedir.

İnternetten Bilet Alma

İnternet üzerinden de hizmet veren Kamil Koç turizm ile yolculuk yapmak isteyenler internet üzerinden de hizmet alabilmektedir. İnternet üzerinden üyelik açarak online olarak bilet satın alma, sefer sorgulama, rezervasyon yapma gibi tüm imkanlara ulaşabilirsiniz. Bunun için özellikle üye olarak sisteme giriş yapmanız çok daha avantajlı olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 07.11.2015

Kamil Koç Online Sistemi Kullanma

Kamil Koç online sistemini kullanacak kişilerin Kamil Koç online sistemlerine üye olması gerekmektedir. Kamil Koç üyelik işlemleri kimlik bilgileri üzerinden yapılabilmektedir. Bu açıdan kimlik bilgileri üzerinden açılacak üyelik işlemleri ile birlikte kişiler istediği zaman Kamil Koç online sistemlerine giriş yapabilecektir.

Kamil Koç  tarafından Türkiye’deki tüm seferler için bilgi alınabilmektedir. Bu bakımdan sorgulama yapmak ya da direk bilet almak isteyen kişiler sefer sorgulama yapabilmektedir. Kamil Koç sefer sorgulama işlemlerinde kişilerin hangi noktalar arasında yolculuk yapılacağını seçmesi gerekmektedir. Ardından ilgili noktalar arasındaki yolculuğun hangi tarihlerde yapılacağı girilmelidir. Böylece kriterler doğrultusunda yapılacak tüm seferler hakkında detaylı bir şekilde bilgi alınabilecektir. Seferler üzerinden yapılacak sorgulama sonrasında istenilen sefer için otobüs seçimi yapılmalı ve sonrasında otobüsteki koltuklar arasından koltuk seçiminin yapılması gerekmektedir. Böylece istenilen koltuk için kolay bir şekilde Kamil Koç üzerinden yolcu bileti alınabilecek ve seyahat edilebilecektir.

KAMİL KOÇ SEFER SORGULAMA İÇİN: TIKLAYINIZ
Etiketler: , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. AYSUN CAN dedi ki:

    23.06.2017 TARİHİ İÇİN EK SEFER DÜZENLENMESİNİ RİCA EDİYORUM

Yorum Yaz

sorgula.gen.tr 2016 hakları saklıdır.Sitemizin devlet kurumlarıyla herhangi bir alakası olmadığı gibi sizinle paylaştığımız yazılar tamamen bilgilendirici ve yönlendirici içeriklerden oluşmaktadır.T.C Devletinin vergi işlemlerinin yapıldığı resmi internet sitesi www.gib.gov.tr sitesidir.