ŞEKERBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

ŞEKERBANK MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Türkiye’de hizmet veren bankalar da en eski tarihe sahip olan bankalardan bir tanesi Şekerbank’tır. Türkiye’de kurulduğu ilk günden itibaren oldukça yoğun bir şekilde işlem gören ve kullanıcıların ilgi gösterdiği Şekerbank müşterilerin ihtiyaçlarını çözebilmek adına farklı hizmet kanallarını oluşturarak hizmetlerini sunmaktadır.

Türkiye’nin dört bir yanında açılan şubeleri ile kolay bir şekilde erişilebilir durumda olan Şekerbank Bu bakımdan kredi, banka hesabı ya da diğer tüm bankacılık işlemlerinde kişilerin tercih ettiği bankalar arasında yer almaktadır. Şekerbank aynı zamanda müşterilerin yaşadığı sorunlar da destek sunabilmek adına Şekerbank müşteri hizmetlerine de oluşturulmuştur.

Şekerbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası  

Şekerbank müşteri hizmetleri ile yapacağınız görüşmeler sayesinde ihtiyaca yönelik uygun bir çözümün sunulması amaçlandığından dolayı Şekerbank müşterisi olan ya da olmayan herkes müşteri hizmetlerini arayarak ihtiyaçlarını çözümleyebilmektedir. Şekerbank müşteri hizmetlerini aramak isteyen kişilerin bu konuda araması gereken telefon numarası 444 7 878 olarak belirlenmiştir. Bu bakımdan belirtilen telefon numarasının aranması yeterli olacaktır. Bu telefon numarası üzerinden yapacağınız görüşmelerde herhangi bir sorun yaşanmaması söz konusu olmayacağı gibi gerekli olan tüm destekler müşteri temsilcileri tarafından sizlere sunulacaktır. Bu açıdan Şekerbank müşteri hizmetlerinin aranması kişilerin kısa süre içerisinde uygun bir yardım alınmasını sağlar.

Belirtilen telefon numarası üzerinden yapacağınız görüşmelerde kolay bir şekilde işlemlerini yapabilmek adına hizmetler sınıflandırılmış olarak sizlere aktarılacaktır. Bu bakımdan telefon numarası arandığında öncelikli olarak yapılacak işlemlere göre tuşlama yapılması gerekmektedir. Tuşlama işlemlerinin sonucunda ise müşteri temsilcileri tarafından gerekli olan destek sunularak bilgilendirmeler yapılacaktır. Kayıp, çalıntı kart ya da diğer şikayetleriniz için dahi müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Yapacağınız görüşmelerde herhangi bir sorun yaşamamanız adına mevzuatlar ve yönetmelikler dahilinde sizlere destek sunulacaktır. Aynı zamanda daha kaliteli bir hizmet sunulması adına yapılacak tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Böylece herhangi bir anlaşmazlık durumunda da yapılan görüşmeler üzerinden gerekli incelemeler ile sonuca ulaşmak mümkün olmaktadır. Türkiye’de milyonlarca müşterisine hizmet veren Şekerbank müşteri hizmetlerini de yoğun bir şekilde kullanan bankalardan birisidir.

sekerbank-1

Şekerbank Destek Hattı

Banka tarafından sunulan hizmetler hakkında bilgi almak için dahi kişilerin Şekerbank araması mümkündür. Bu bakımdan sadece müşterilere yönelik değil müşteri olmayan kişilere yönelik ve çeşitli hizmetler müşteri hizmetleri üzerinden sunulmaktadır. Yapacağınız görüşmelerde almak istediğiniz tüm bilgiler güncel ve resmi bir şekilde sizlere aktarılmaktadır. Herhangi bir sorun yaşamadan sizler de müşteri hizmetleri üzerinden görüşmeler yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Şekerbank kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerin her zaman yanında ve destekçisidir. Bu politikası doğrultusunda oluşturulan müşteri hizmetleri de sorunsuz bir şekilde hizmeti sunulmasını amaçlar. Bu bakımdan yoğunluk olsa dahi kısa bir bekleme süresinin ardından müşteri temsilcileri tarafından gerekli bilgilendirmeler ve destek hemen sunulacaktır. Bu bakımdan belirtilen bilgiler dahilinde sizler de gerekli olan desteği her zaman Şekerbank müşteri hizmetleri üzerinden alabilirsiniz.

Şekerbank İletişim Bilgileri

Bugüne kadar başarılı bir şekilde destek hizmetleri sunmayı başaran Şekerbank sizler için de her zaman yardımcı olacak durumdadır. Şekerbank müşteri hizmetlerinin dışında müdürlük ya da şubeleri üzerinden de yine benzer destekler alınabilir. Bu bakımdan kişiler bankanın resmi bilgilerini iletişim bilgilerini bilmelidir. Bu konuda bir eksiğiniz bulunuyorsa aşağıda sizler için yayınladığımız iletişim bilgileri üzerinden de gerekli olan desteği elde edebilirsiniz.

Genel Müdürlük Adresi: Emniyet Evleri Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 1/1A Kağıthane İSTANBUL

MERSİS No: 0801004857598667

Adres: Şekerbank Çağrı Merkezi 0850 222 78 78 (444 78 78)  İletişim Formu

Telefon No: 0(212) 319 70 00

Kayıtlı e-Posta (KEP) Adresi: sekerbank.haberlesme@sekerbank.hs03.kep.tr
Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

sorgula.gen.tr 2016 hakları saklıdır.Sitemizin devlet kurumlarıyla herhangi bir alakası olmadığı gibi sizinle paylaştığımız yazılar tamamen bilgilendirici ve yönlendirici içeriklerden oluşmaktadır.T.C Devletinin vergi işlemlerinin yapıldığı resmi internet sitesi www.gib.gov.tr sitesidir.